Aktualności

Program: Konferencja ?Idee, normy i instytucje Kongresu wiedeńskiego ? 200 lat później? 15-16 Padziernika 2015 r.

  • Czytany 1128 razy

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego, organizowanej przez Grupę Polską ILA Konferencji nt. ?Idee, normy i instytucje Kongresu Wiedeńskiego ? 200 lat później?, która odbędzie się w dniach 15-16 października 2015 r. w Warszawie, przesyłamy program Konferencji.

Tak jak sygnalizowaliśmy, ze względu na znaczą liczbę przesłanych propozycji zmuszeni byliśmy zaproponować dwie formy wystąpień: piętnastominutowe referaty i pięciominutowe komunikaty. Podyktowane to zostało względami organizacyjnymi i ramami czasowymi. Jednocześnie pragniemy Państwa zapewnić, że w planowanej monografii zostaną zamieszczone, po uzyskaniu pozytywnej recenzji, przesłane opracowania, bez względu na to w jakiej formie zostaną wygłoszone.

Zwracamy się także do tych z Państwa, którzy nie dokonali jeszcze płatności opłaty konferencyjnej o jak najszybsze jej uregulowanie. W przeciwnym razie Hotel anuluje rezerwację.

Łączymy wyrazy szacunku i z radością oczekujemy na nadchodzące spotkanie.

dr hab. Joanna Nowakowska - Małusecka

dr Ewelina Cała-Wacinkiewicz

dr Wojciech Staszewski

Ostatnio zmienianywtorek, 22 wrzesień 2015 10:04

Kontakt

 tel: tel. (+48) 81 44-53-717

 fax: (0-42) 66 55 999

e-mail

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2022. Ila. projekt i wykonanie www.pollyart.pl